ش
سه شنبه 27 مهر 1395 رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد: دانشگاه پیام نورحاجی آباد رتبه اول جذب دانشجو در سطح استان را دارد

 احمد غضنفری رئیس دانشگاه پیام نور شهر حاجی آباد عصر امروز در جلسه شورای اداری به ارائه گزارشی از وضعیت این واحد دانشگاهی در سال جاری پرداخت.

رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد بیان داشت: این دانشگاه  به عنوان تنها ترین مرکز آموزش عالی در شهرستان زیرکوه در ابتدا با 3 رشته و تعداد45 دانشجو فعالیت خود را آغاز نمود و در این سالها با رشد فزآینده ای رو به رو بوده ایم ، بطوریکه رتبه اول جذب دانشجو را در استان داریم .

غضنفری گفت: هم اکنون تعداد دانشجویان این واحد دانشگاهی به 300 نفر و در 6 رشته دانشگاهی ، با تعداد 4 نفر هیئت علمی ، و تعداد 20 مدرس رسیده است که در حال حاضردر این دانشگاه در حال تدریس هستند که از این بین 3 نفر دکتری و بقیه دانشجوی دکتری و کارشناسی ارشد هستند .

وی خار نشان کرد: تا کنون تعداد 20 دانشجو مدرک کاردانی و 80 دانشجو مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه پیام نور واحد حاجی آباد دریافت کرده اند .

رئیس دانشگاه پیام نور واحد حاجی آباد با اشاره به تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور گفت: هم اکنون ثبت نام برای متقاضیان در 6 رشته دانشگاهی از جمله رشته های علوم تربیتی ، روانشناسی ، حسابداری ، فقه و مبانی حقوق ، مهندسی کامپیوتر و مهندسی کشاورزی شروع شده است و متقاضیان می توانند در این دانشگاه ثبت نام نمایند. 


 

غضنفری در پایان به برخی از مزیتهای تحصیلی در دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: کیفیت بالای آموزش از جمله کسب رتبه برتر کیفیت در بین دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور ، پذیرش قابل توجه فارغ التحصیلان پیام نور در تحصیلات تکمیلی و آزمونهای استخدامی ، کمترین میزان شهریه در بین دانشگاهها ، برگزاری آزمونهای جامع و الکترونیکی ، ، استفاده از تکنولوژی های نوین آموزشی ، برخورداری از حمایتهای قانونی و تشویقی از جمله وامهای دانشجویی ( اعظای 50 میلیون تومان وام به دانشجویان این واحد ) و دارا بودن خوابگاه دانشجویی رایگان از جمله مزیتهای تحصیل در دانشگاه پیام نور می باشد . 

  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظر - انتقاد - پیشنهاد
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما